$300,000.00 ($129.03 / sqft )
1040 Cambridge Drive Virtual Tour More Like This Login To Like
- Bedrooms: 3
- Baths: 2
- Approx. 2325 sqft
- Provided by Kratos Realty Group INC
- Provided through
- DMCA Notice