$2,800.00 ($2.63 / sqft )
1340 28th Avenue 242 Virtual Tour More Like This Login To Like
- Bedrooms: 2
- Baths: 2
- Approx. 1065 sqft
- Provided by Engel & Voelkers Fort Lauderdale
- Provided through
- DMCA Notice