$727,900.00 ($270.19 / sqft )
16227 69th Street N Virtual Tour More Like This Login To Like
- Bedrooms: 4
- Baths: 3
- Approx. 2694 sqft
- Approx. 1.00 acres
- Provided by Florida Home Sales Realty
- Provided through
- DMCA Notice