$1,100,000.00 ($644.78 / sqft )
120 5th Avenue Apt 128 Virtual Tour More Like This Login To Like
- Bedrooms: 2
- Baths: 2
- Approx. 1706 sqft
- Provided by Douglas Elliman
- Provided through
- DMCA Notice